PCD100-265-B-2R-200
Číslo produktu DigiKey
2053-PCD100-265-B-2R-200-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PCD100-265-B-2R-200
Popis
PROCESS/TEMP METER LED PANEL MNT
Podrobný popis
Měřič procesů a teploty LED - červené znaky Displej Montáž na panel
Kategorie
Počet znaků na řádek
4
Zobrazené znaky - výška
1,200" (30,48mm)
Řada
Typ výstupu
Relé (2)
Napájecí napětí
85 ~ 265VAC
Typ
Měřič procesů a teploty
Měřicí typ
Proces, RTD, termočlánek
Rozsah měření
0 ~ 20mA, ±10VDC, -200°C ~ 1260°C
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C