PCD100-265-B-2R-0
Číslo produktu DigiKey
2053-PCD100-265-B-2R-0-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PCD100-265-B-2R-0
Popis
PROCESS/TEMP METER LED PANEL MNT
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Měřič procesů a teploty LED - červené znaky Displej Montáž na panel
Kategorie
Počet znaků na řádek
4
Výrobce
Amphenol Wilcoxon Sensing Technologies
Zobrazené znaky - výška
1,200" (30,48mm)
Řada
Typ výstupu
Relé (2)
Balení
Krabice
Napájecí napětí
85 ~ 265VAC
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na panel
Typ
Měřič procesů a teploty
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Měřicí typ
Proces, RTD, termočlánek
Ochrana proti vniknutí
IP65 - prachotěsný, Odolný proti vodě
Rozsah měření
0 ~ 20mA, ±10VDC, -200°C ~ 1260°C
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C