ATM13-12PC-R008
Číslo produktu DigiKey
889-ATM13-12PC-R008-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATM13-12PC-R008
Popis
CONN HEADER R/A 12POS 4.2MM
Podrobný popis
Patice konektoru Montáž na panel, Nacvakávací; Průchozí otvor, Pravý úhel 12 position 0,165" (4,20mm)
Modely EDA/CAD
ATM13-12PC-R008 Modely
Délka kontaktu - kolík
0,120" (3,05mm)
Řada
Výška izolace
1,378" (35,00mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Jmenovitý proud (A)
7,5A