AT13-12PA-R015
Číslo produktu DigiKey
889-AT13-12PA-R015-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AT13-12PA-R015
Popis
AIPX AT HEADER THERMOPLASTIC 1X1
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Montáž na panel, Průchozí otvor, Pravý úhel 12 position
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AT13-12PA-R015 Modely
Kategorie
Koncovka
Pájecí materiály
Mfr
Způsob upevnění
Držák západky
Řada
Délka kontaktu - kolík
0,180" (4,57mm)
Balení
Krabice
Tvar kontaktu
Kruhový
Stav součásti
Aktivní
Povrch kontaktu - spojovací část
Cín
Typ konektoru
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Typ kontaktu
Samčí pin
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Počet pozic
Materiál izolace
Termoplastový
Počet řad
2
Vlastnosti
Montážní příruba, Utěsněný
Počet zatížených pozic
Vše
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Provedení
Barva izolace
Černá
Krytí
Opláštěný - 4 stěny
Jmenovitý proud (A)
13A