ST0412-20-001-A
Číslo produktu DigiKey
115-ST0412-20-001-A-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ST0412-20-001-A
Popis
RF ANTENNA INTERNAL AMC PLUG WID
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
825MHz, 2,95GHz 5G, LTE Sledování PCB Anténa RF 690MHz ~ 960MHz, 1,7GHz ~ 4,2GHz 3,1dBi Lepidlo
Kategorie
Počet pásem
2
Výrobce
Amphenol RF
Útlum odrazu
-6dB
Balení
Sáček
Zisk
3,1dBi
Stav součásti
Aktivní
Výkon - max
1 W
RF skupina/standard
Mobilní
Vlastnosti
Kabel - 100mm
Kmitočtová skupina
Široké pásmo
Způsob montáže
Lepidlo
Kmitočet (střed / pásmo)
825MHz, 2,95GHz
Výška (max)
0,008" (0,20mm)
Kmitočtový rozsah
690MHz ~ 960MHz, 1,7GHz ~ 4,2GHz