083-58SCP-RFX
Číslo produktu DigiKey
ARFX2881-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
083-58SCP-RFX
Popis
CONN UHF PLUG STR CRIMP
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
UHF Konektor Zástrčka, Samčí pin Nekonstantní Pro volné zavěšení (inline) Krimpovací nebo pájecí
Kategorie
Kmitočet - max
300 MHz
Mfr
Počet portů
1
Balení
Hromadné balení
Barva tělesa
Stříbrný
Stav součásti
Aktivní
Materiál středového kontaktu
Mosaz
Provedení konektoru
Složení
2ks - 1 konektor, 1 ferule
Typ konektoru
Zástrčka, Samčí pin
Materiál tělesa
Mosaz
Koncovka kontaktu
Krimpovací nebo pájecí
Povrch tělesa
Niklový
Zakončení stínění
Krimpovací
Pokovení středového kontaktu
Stříbrný
Impedance
Nekonstantní
Dielektrický materiál
Fenol formaldehyd (fenolový)
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Jmenovité napětí
500 V
Kabelová skupina
RG-58, 58A, 58B, 58C, 141, 303, LMR-195, Belden B7806A, 9907