083-58DCP-2RFX
Číslo produktu DigiKey
ARFX1861-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
083-58DCP-2RFX
Popis
CONN UHF PLUG STR CRIMP
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
UHF Konektor Zástrčka, Samčí pin Nekonstantní Pro volné zavěšení (inline) Krimpovací
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
083-58DCP-2RFX Modely
Kategorie
Počet portů
1
Mfr
Barva tělesa
Stříbrný
Balení
Hromadné balení
Materiál středového kontaktu
Mosaz
Stav součásti
Aktivní
Složení
3ks - 1 konektor, 1 spojovací matice, 1 ferule
Provedení konektoru
Materiál tělesa
Mosaz
Typ konektoru
Zástrčka, Samčí pin
Povrch tělesa
Niklový
Koncovka kontaktu
Krimpovací
Pokovení středového kontaktu
Stříbrný
Zakončení stínění
Krimpovací
Dielektrický materiál
Fenol formaldehyd (fenolový)
Impedance
Nekonstantní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Jmenovité napětí
500 V
Kabelová skupina
RG-58, 58A, 58B, 58C, 141, 303, LMR-195, Belden B7806A, 9907
Počet spojovacích cyklů
500
Způsob upevnění
Závitový
Základní číslo produktu
Kmitočet - max
300 MHz