DD15M1000S
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
DD15M1000S
Číslo produktu DigiKey
4306-DD15M1000S-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DD15M1000S
Popis
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 Poloha D-Sub, Vysokohustotní Zástrčka, Samčí piny Konektor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DD15M1000S Modely
Kategorie
Primární materiál
Kov
Mfr
Průmyslové počítače
Nerezová ocel, Pasivovaný
Řada
Povrch kontaktu
Zlatá
Balení
Sáček
Tloušťka povrchu kontaktu
Flash
Stav součásti
Aktivní
Ochrana proti vniknutí
IP65/67 - prachotěsný, Odolný proti vodě, Vodovzdorný
Provedení konektoru
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Typ konektoru
Zástrčka, Samčí piny
Jmenovitý proud (A)
5A
Počet pozic
Jmenovité napětí
300V
Počet řad
3
Barva
Modrá
Způsob montáže
Forma kontaktu
Obráběný
Velikost pouzdra, uspořádání konektoru
1 (DE, E) vysokohustotní
Dielektrický materiál
Polyester, Vyplněný sklem
Typ kontaktu
Signál
Velikost vodiče
22-30AWG
Funkce příruby
Těleso/pouzdro (bez závitu)
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Koncovka
Krimpovací
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C