MWU4063S
Číslo produktu DigiKey
3299-MWU4063S-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MWU4063S
Popis
RF ANT 438MHZ WHIP STR NMO MNT
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
438MHz TETRA/P25 Prut, Rovný Anténa RF 406MHz ~ 470MHz 3dBi Montáž na NMO
Kategorie
Typ antény
Prut, Rovný
Výrobce
Amphenol PCTEL
Počet pásem
1
Řada
VSWR
2
Balení
Sáček
Zisk
3dBi
Stav součásti
Aktivní
Výkon - max
200 W
Kmitočtová skupina
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Způsob montáže
Montáž na NMO
Kmitočet (střed / pásmo)
438MHz
Výška (max)
12,000" (304,80mm)
Kmitočtový rozsah
406MHz ~ 470MHz