HFW10S-2STE1HLF
Číslo produktu DigiKey
609-HFW10S-2STE1HLFTR-ND - Páska a cívka (TR)
609-HFW10S-2STE1HLFCT-ND - Řezaná páska (CT)
609-HFW10S-2STE1HLFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HFW10S-2STE1HLF
Popis
CONN FFC FPC VERT 10POS 1MM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 Poloha FFC, FPC Konektor Kontakty, Vertikální - 1 stranný 0,039" (1,00mm) Montáž na povrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
HFW10S-2STE1HLF Modely
Kategorie
Výška nad deskou
0,209" (5,30mm)
Výrobce
Amphenol ICC (FCI)
Způsob zakončení kabelu
Rovný, Zkosený
Řada
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Povrch kontaktu
Cín
Stav součásti
Aktivní
Materiál tělesa
Polymer se strukturou kapalného krystalu (LCP), Vyplněný sklem, Bez halogenů
Typ plochého konektoru
FFC, FPC
Jmenovité napětí
100V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C
Typ konektoru/kontaktu
Kontakty, Vertikální - 1 stranný
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet pozic
10
Jmenovitý proud (A)
1A
Rozteč
0,039" (1,00mm)
Barva tělesa
Černá
Koncovka
Pájecí materiály
Počet spojovacích cyklů
30
Tloušťka FFC, FCB
0,30mm, 0,33mm