98464-F61-10ULF
Číslo produktu DigiKey
609-98464-F61-10ULF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
98464-F61-10ULF
Popis
CONN HEADER R/A 10POS 2MM
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 10 position 0,079" (2,00mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
98464-F61-10ULF Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,157" (4,00mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,098" (2,50mm)
Řada
Výška izolace
0,240" (6,10mm)
Balení
Trubice
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Stav součásti
Aktivní
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Typ konektoru
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
Flash
Typ kontaktu
Samčí pin
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Rozteč - kontakty
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Počet pozic
Materiál izolace
Termoplastový
Počet řad
2
Vlastnosti
Klíčovací zářez
Rozteč řad - kontaktní spojení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet zatížených pozic
Vše
Barva izolace
Cream
Provedení
Jmenovitý proud (A)
2A (AC/DC)
Krytí
Opláštěný - 4 stěny
Jmenovité napětí
200V (AC/DC)