77313-485-14LF
Číslo produktu DigiKey
609-77313-485-14LF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
77313-485-14LF
Popis
BERGSTIK
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 14 position 0,100" (2,54mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
77313-485-14LF Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,413" (10,50mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,114" (2,90mm)
Řada
Celková délka kontaktů
0,626" (15,90mm)
Balení
Sáček
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Stav součásti
Aktivní
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ konektoru
Povrch kontaktu - spojovací část
Cín
Typ kontaktu
Samčí pin
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
78,7µin (2,00µm)
Rozteč - kontakty
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Počet pozic
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Počet řad
2
Materiál izolace
Termoplastový
Rozteč řad - kontaktní spojení
Provozní teplota
-65°C ~ 130°C
Počet zatížených pozic
Vše
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Provedení
Barva izolace
Černá
Krytí
Neopláštěný
Jmenovitý proud (A)
3A na kontakt