10129378-916004BLF
Číslo produktu DigiKey
10129378-916004BLF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
10129378-916004BLF
Popis
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 16 position 0,100" (2,54mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
10129378-916004BLF Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,318" (8,08mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,090" (2,29mm)
Řada
Celková délka kontaktů
0,508" (12,90mm)
Balení
Hromadné balení
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Stav součásti
Aktivní
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ konektoru
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Typ kontaktu
Samčí pin
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
1,00µin (0,025µm)
Rozteč - kontakty
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Počet pozic
Materiál izolace
Termoplastový
Počet řad
1
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Počet zatížených pozic
Vše
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Provedení
Barva izolace
Černá
Krytí
Neopláštěný
Jmenovitý proud (A)
3A
Způsob montáže
Jmenovité napětí
110VDC