L717DB25PST 2 of 2
L717DB25PST
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717DB25PST
Číslo produktu DigiKey
L717DB25PST-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
L717DB25PST
Popis
CONN D-SUB PLUG 25POS SCREW
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 Poloha D-Sub Zástrčka, Samčí piny Konektor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
L717DB25PST Modely
Kategorie
Průmyslové počítače
Ocelový, Pocínovaný
Mfr
Povrch kontaktu
Zlatá
Řada
Tloušťka povrchu kontaktu
8,00µin (0,203µm)
Balení
Sáček
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Stav součásti
Aktivní
Jmenovitý proud (A)
7,5A
Provedení konektoru
Vlastnosti
Zemnicí zářezy
Typ konektoru
Zástrčka, Samčí piny
Jmenovité napětí
300V
Počet pozic
Barva
Černá
Počet řad
2
Forma kontaktu
Obráběný
Způsob montáže
Dielektrický materiál
Termoplastový, Vyplněný sklem
Velikost pouzdra, uspořádání konektoru
3 (DB, B)
Velikost vodiče
18AWG
Typ kontaktu
Signál
Materiál kontaktu
Mosaz
Funkce příruby
Těleso/pouzdro (bez závitu)
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C