SFW30S-2STME1LF
SFW30S-2STME1LF
SFW30S-2STME1LF
Číslo produktu DigiKey
609-1169-2-ND - Páska a cívka (TR)
609-1169-1-ND - Řezaná páska (CT)
609-1169-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SFW30S-2STME1LF
Popis
CONN FFC FPC VERT 30POS 1MM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
30 Poloha FFC, FPC Konektor Kontakty, Vertikální - 1 stranný 0,039" (1,00mm) Montáž na povrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SFW30S-2STME1LF Modely
Kategorie
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Výrobce
Amphenol ICC (FCI)
Povrch kontaktu
Cín
Řada
Materiál tělesa
Termoplastový, Vyplněný sklem
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Materiál aktuátoru
Termoplastový, Vyplněný sklem
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Pozice 5, 6, 7, 8 a 13 tvarované a uzavřené, nulová zásuvná síla (ZIF)
Typ plochého konektoru
FFC, FPC
Jmenovité napětí
100V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Typ konektoru/kontaktu
Kontakty, Vertikální - 1 stranný
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet pozic
30
Jmenovitý proud (A)
1A
Rozteč
0,039" (1,00mm)
Barva tělesa
Hnědý
Koncovka
Pájecí materiály
Počet spojovacích cyklů
20
Tloušťka FFC, FCB
0,33mm
Základní číslo produktu
Výška nad deskou
0,209" (5,30mm)