CN-DSUB25PIN0-000
Číslo produktu DigiKey
3272-CN-DSUB25PIN0-000-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CN-DSUB25PIN0-000
Popis
CONN D-SUB PLUG 25POS SOLDER CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 Poloha D-Sub Zástrčka, Samčí piny Konektor
Kategorie
Primární materiál
Kov
Mfr
Průmyslové počítače
Ocelový, Poniklovaný
Balení
Hromadné balení
Povrch kontaktu
Zlatá
Stav součásti
Aktivní
Tloušťka povrchu kontaktu
Flash
Provedení konektoru
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Typ konektoru
Zástrčka, Samčí piny
Jmenovitý proud (A)
1A
Počet pozic
Vlastnosti
Zemnicí zářezy
Počet řad
2
Jmenovité napětí
300V
Způsob montáže
Barva
Černá
Velikost pouzdra, uspořádání konektoru
3 (DB, B)
Dielektrický materiál
Polybutylentereftalát (PBT), Vyplněný sklem
Typ kontaktu
Signál
Velikost vodiče
20-30AWG
Funkce příruby
Těleso/pouzdro (bez závitu)
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Koncovka
Pájecí žlábek
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C