ACJS-MV35-3S
ACJS-MV35-3S
ACJS-MV35-3S
Číslo produktu DigiKey
889-1822-ND
Výrobce
Amphenol Audio
Číslo produktu výrobce
ACJS-MV35-3S
Popis
CONN JACK STEREO 3.5MM
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3,50mm (0,141", 1/8", Mini zástrčka) - sluchátko Zásuvka telefonu Stereo (3 vodiče, TRS) Konektor Pájecí očka
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ACJS-MV35-3S Modely
Způsob montáže
Montáž na panel
Mfr
Koncovka
Pájecí očka
Řada
Stínění
Nestíněný
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Barva tělesa
Stříbrný, Černá
Typ konektoru
Zásuvka telefonu
Složení
3ks - 1 konektor, 1 matice, 1 podložka
Pohlaví
Samice
Materiál tělesa
Polyamid (PA66), Nylon 6/6, Vyplněný sklem
Signálová vedení
Stereo (3 vodiče, TRS)
Materiál kontaktu
Měď
Průmyslově standardní kontaktní průměr
Velikost otvoru v panelu
0,236" (5,99mm)