VN02A1500000G není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Amphenol Anytek
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
SparkFun Electronics
Skladem : 0
Würth Elektronik
Katalogový list
On Shore Technology Inc.
GCT
2 Polohová svorkovnice, vodiče na desku Horizontální s deskou 0,100" (2,54mm) Průchozí otvor
VN02A1500000G
Číslo produktu DigiKey
VN02A1500000G-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VN02A1500000G
Popis
TERM BLK 2P SIDE ENT 2.54MM PCB
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
VN02A1500000G Modely
Kategorie
Velikost vodiče
18-30AWG
Výrobce
Amphenol Anytek
Způsob montáže
Průchozí otvor
Řada
Zakončení vodiče
Šroub - vzestupná klecová svorka
Balení
Hromadné balení
Barva
Zelená
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 115°C
Počet úrovní
1
Materiál tělesa
Termoplastový
Kodéry - průmysl
2
Materiál svorky - pokovení
Mosaz - poniklovaná
Rozteč
0,100" (2,54mm)
Materiál šroubu - pokovení
Ocelový – pozinkovaný
Orientace spojení
Horizontální s deskou
Točivý moment - šroub
0,15Nm (1,3lb-in)
Proud
6 A
Závit šroubu
M1.6
Napětí
150 V