VK0431500000G
Číslo produktu DigiKey
609-4241-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VK0431500000G
Popis
TERM BLOCK HDR 4POS 3.81MM
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4 Polohová svorkovnice Patice, Samčí piny, Opláštěný (4 strany) 0,150" (3,81mm) 45° Průchozí otvor
Způsob montáže
Průchozí otvor
Výrobce
Amphenol Anytek
Proud UL
8 A
Řada
Napětí - UL
300 V
Balení
Hromadné balení
Barva
Zelená
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 115°C
Typ
Patice, Samčí piny, Opláštěný (4 strany)
Spojovací povrch kontaktu
Cín
Počet pozic
4
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Kodéry - průmysl
4
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Počet úrovní
1
Materiál tělesa
Termoplastická pryskyřice
Rozteč
0,150" (3,81mm)
Koncová délka kontaktu
0,134" (3,40mm)
Orientace patice
45°
Výška izolace
0,433" (11,00mm)