TJ0831030000G
TJ0831030000G
TJ0831030000G
Číslo produktu DigiKey
TJ0831030000G-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TJ0831030000G
Popis
TERM BLOCK PLUG 8POS 3.81MM
Podrobný popis
8 Polohová svorkovnice Zástrčka, Samičí zásuvky 0,150" (3,81mm) 180° Pro volné zavěšení (inline)
Kategorie
Proud UL
10 A
Napětí - UL
300 V
Řada
Velikost vodiče nebo rozsah - AWG
16-28AWG
Průřez vodiče nebo rozsah - mm²
1,5mm²
Barva
Černá
Provozní teplota
-40°C ~ 115°C
Počet pozic
8
Kodéry - průmysl
8
Rozteč
0,150" (3,81mm)
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Provedení koncovky
Šroub
Materiál tělesa
Termoplastový
Výška izolace
0,437" (11,10mm)
Proud IEC
10,5A
Základní číslo produktu
Napětí - IEC
300 V