TJ0611530000G není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
On Shore Technology Inc.
Skladem : 199
Katalogový list
6 Polohová svorkovnice Zástrčka, Samičí zásuvky 0,138" (3,50mm) 180° Pro volné zavěšení (inline)
TJ0611530000G
TJ0611530000G
TJ0611530000G
Číslo produktu DigiKey
TJ0611530000G-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TJ0611530000G
Popis
TERM BLOCK PLUG 6POS 3.50MM
Podrobný popis
Kategorie
Napětí - UL
300 V
Velikost vodiče nebo rozsah - AWG
16-26AWG
Řada
Průřez vodiče nebo rozsah - mm²
0,5-1,5mm²
Barva
Zelená
Provozní teplota
-40°C ~ 115°C
Počet pozic
6
Kodéry - průmysl
6
1
Točivý moment - šroub
0,23Nm (2,0lb-in)
Rozteč
0,138" (3,50mm)
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Provedení koncovky
Šroub - vzestupná klecová svorka
Materiál tělesa
Termoplastická pryskyřice
Výška izolace
0,437" (11,10mm)
Proud UL
10 A