TJ0331530000G
TJ0331530000G
TJ0331530000G
Číslo produktu DigiKey
609-3798-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TJ0331530000G
Popis
TERM BLOCK PLUG 3POS 3.81MM
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3 Polohová svorkovnice Zástrčka, Samičí zásuvky 0,150" (3,81mm) 180° Pro volné zavěšení (inline)
Kategorie
Napětí - UL
300 V
Výrobce
Amphenol Anytek
Velikost vodiče nebo rozsah - AWG
16-26AWG
Řada
Průřez vodiče nebo rozsah - mm²
0,5-1,5mm²
Balení
Hromadné balení
Barva
Zelená
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 115°C
Typ
Zástrčka, Samičí zásuvky
Spojovací povrch kontaktu
Cín
Počet pozic
3
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Kodéry - průmysl
3
Velikost šroubu
M2
Počet úrovní
1
Točivý moment - šroub
0,23Nm (2,0lb-in)
Rozteč
0,150" (3,81mm)
Délka obnaženého vodiče
6-7mm
Vstup kabelu do svorkovnice
180°
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Provedení koncovky
Šroub - vzestupná klecová svorka
Materiál tělesa
Termoplastická pryskyřice
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Výška izolace
0,437" (11,10mm)
Proud UL
10 A