AL2C20PCLD02400G
Číslo produktu DigiKey
1818-AL2C20PCLD02400G-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AL2C20PCLD02400G
Popis
RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 24V
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Univerzální Relé DPDT (2 tvar C) 24VDC Cívka Průchozí otvor
Kategorie
Vlastnosti
Prosvětlený indikátor, Mechanický indikátor
Mfr
Provedení koncovky
PC vývod
Řada
Napětí přítahu
18VDC
Balení
Krabice
Napětí odpadu relé
2,4VDC
Stav součásti
Aktivní
Doba provozu
20 ms
Způsob montáže
Doba uvolnění
20 ms
Napětí cívky
Provozní teplota
-25°C ~ 50°C
Forma kontaktu
DPDT (2 tvar C)
Materiál kontaktu
Stříbro s oxidem cínatým (AgSnO)
Jmenovitý proud kontaktu
20 A
Schvalovací agentura
cURus, UL
Spínací napětí
277VAC, 28VDC - max.
Typ relé
Zátěž - max. spínací výkon
5540VA, 560W
Odpor cívky
650 Ohms
Proud cívky
36.9 mA