AZ2151-1A-6DEF
Číslo produktu DigiKey
3385-AZ2151-1A-6DEF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AZ2151-1A-6DEF
Popis
RELAY GEN PURPOSE SPST 40A 6V
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Univerzální Relé SPST-NO (1 tvar A) 6VDC Cívka Průchozí otvor
Kategorie
Provedení koncovky
PC vývod
Mfr
Stupeň utěsnění
Utěsněno - zcela
Řada
Izolace cívky
Třída F
Balení
Krabice
Napětí přítahu
4,5VDC
Stav součásti
Aktivní
Napětí odpadu relé
0,6VDC
Způsob montáže
Doba provozu
12 ms
Napětí cívky
Doba uvolnění
5 ms
Forma kontaktu
SPST-NO (1 tvar A)
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Jmenovitý proud kontaktu
40 A
Materiál kontaktu
Oxid stříbro-kademnatý (AgCdO)
Spínací napětí
300VAC, 30VDC - max.
Schvalovací agentura
cURus, UL, VDE
Zátěž - max. spínací výkon
10000VA, 900W
Typ relé
Proud cívky
150 mA
Odpor cívky
40 Ohms