ASR-SI480D60ZW-LM
Číslo produktu DigiKey
2040-ASR-SI480D60ZW-LM-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ASR-SI480D60ZW-LM
Popis
SSR RELAY SPST-NO 60A 48-530V
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polovodičový Relé s optickou vazbou (fotorelé) SPST-NO (1 tvar A) Hokejový puk
Kategorie
Napětí - vstup
4 ~ 32VDC
Mfr
Napětí - zátěž
48 V ~ 530 V
Řada
Zátěžný proud
60 A
Balení
Krabice
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-30°C ~ 80°C