AOD11S60
Číslo produktu DigiKey
785-1264-2-ND - Páska a cívka (TR)
785-1264-1-ND - Řezaná páska (CT)
785-1264-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AOD11S60
Popis
MOSFET N-CH 600V 11A TO252
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 600 V 11A (Tc) 208W (Tc) Montáž na povrch TO-252 (DPAK)
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,1V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
11 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
545 pF @ 100 V
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Rozptylový výkon (Max)
208W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
600 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-252 (DPAK)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
399mOhm při 3,8A, 10V