CT433-HSWF20MR
Číslo produktu DigiKey
620-CT433-HSWF20MRTR-ND - Páska a cívka (TR)
620-CT433-HSWF20MRCT-ND - Řezaná páska (CT)
620-CT433-HSWF20MRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CT433-HSWF20MR
Popis
CURRENT SENSOR MR 20A 16-SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu 20A 1 Kanál Magnetorezistivní Obousměrný 16-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)
Kategorie
Linearita
±0,1%
Mfr
Přesnost
±0,5%
Řada
Napájecí napětí
3V ~ 3,6V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Doba odezvy
300ns
Stav součásti
Aktivní
Odebíraný proud (max)
9mA
Pro měření
AC/DC
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ snímače
Polarizace
Obousměrný
Měřený proud
Způsob montáže
Počet kanálů
1
Pouzdro
16-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)
Výstup
Proporcionální, Napětí
Dodávaná velikost pouzdra
16-SOIC
Citlivost
50mV/A
Základní číslo produktu
Kmitočet
DC ~ 1MHz