ASEK772ECB-200B-T-DK je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Allegro MicroSystems
Skladem : 3
ACS772 - Snímač proudu Vyhodnocovací deska snímače
ASEK772ECB-200B-T-DK
Číslo produktu DigiKey
620-1954-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ASEK772ECB-200B-T-DK
Popis
EVAL BOARD FOR ACS772
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Rozhraní
Analogový
Citlivost
10mV/A
Balení
Hromadné balení
Napájecí napětí
4,5V ~ 5,5V
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Použitý IO/součást
ACS772
Rozsah snímání
200A