ASEK770LCB-050B-T-DK
Číslo produktu DigiKey
620-1619-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ASEK770LCB-050B-T-DK
Popis
BOARD DEMO 770LCB-050B SENSOR
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
ACS770 - Snímač proudu Vyhodnocovací deska snímače
Kategorie
Citlivost
40mV/A
Napájecí napětí
4,5V ~ 5,5V
Balení
Krabice
Stav součásti
Aktivní
Použitý IO/součást
ACS770
Typ snímače
Snímač proudu
Základní číslo produktu
Rozsah snímání
50A