ASEK758KCB-150U-T-DK
Číslo produktu DigiKey
620-1606-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ASEK758KCB-150U-T-DK
Popis
BOARD DEMO 758KCB-150U SENSOR
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
ACS758 - Snímač proudu Vyhodnocovací deska snímače
Kategorie
Citlivost
26,6mV/A
Výrobce
Allegro MicroSystems
Napájecí napětí
3V ~ 5,5V
Balení
Krabice
Obsah
Deska (desky)
Stav součásti
Aktivní
Použitý IO/součást
ACS758
Typ snímače
Snímač proudu
Základní číslo produktu
Rozsah snímání
150A