ASEK724KMA-30AB-T-DK je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Allegro MicroSystems
Skladem : 2
Katalogový list
ACS724KMA - Snímač proudu Vyhodnocovací deska snímače
ASEK724KMA-30AB-T-DK
Číslo produktu DigiKey
620-1940-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ASEK724KMA-30AB-T-DK
Popis
EVAL BOARD FOR ACS724KMA
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Rozhraní
Analogový
Výrobce
Allegro MicroSystems
Citlivost
66mV/A
Balení
Hromadné balení
Napájecí napětí
4,5V ~ 5,5V
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Obsah
Deska (desky)
Typ snímače
Snímač proudu
Použitý IO/součást
ACS724KMA
Rozsah snímání
30A