ACS781LLRTR-100U-T
Číslo produktu DigiKey
620-1826-2-ND - Páska a cívka (TR)
620-1826-1-ND - Řezaná páska (CT)
620-1826-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS781LLRTR-100U-T
Popis
CURRENT SEN HE/DIFF 100A 7-PSOF
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu 100A 1 Kanál Hallův jev, Diferenciální Jednosměrný Modul 7-PowerSMD
Modely EDA/CAD
ACS781LLRTR-100U-T Modely
Kategorie
Přesnost
±1,5%
Mfr
Napájecí napětí
3V ~ 3,6V
Doba odezvy
3,6µs
Odebíraný proud (max)
15mA
Pro měření
DC
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Typ snímače
Třída
Automobilový průmysl
Měřený proud
Kvalifikace
AEC-Q100
Polarizace
Jednosměrný
Výstup
Proporcionální, Napětí
Způsob montáže
Citlivost
26,4mV/A
Pouzdro
Modul 7-PowerSMD
Kmitočet
DC ~ 120kHz
Dodávaná velikost pouzdra
7-PSOF
Linearita
±1%