ACS770LCB-100U-PFF-T
Číslo produktu DigiKey
620-1543-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS770LCB-100U-PFF-T
Popis
CURRENT SENSOR HE/OL 100A 5-CB
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu 100A 1 Kanál Hallův jev, Otevřená smyčka Jednosměrný 5-CB tvarované vodiče, PFF
Modely EDA/CAD
ACS770LCB-100U-PFF-T Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Linearita
±1%
Mfr
Přesnost
±0,6%
Řada
Napájecí napětí
5V
Doba odezvy
4,6µs
Stav součásti
Aktivní
Odebíraný proud (max)
15mA
Pro měření
DC
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Typ snímače
Polarizace
Jednosměrný
Citlivost
40mV/A
Základní číslo produktu
Kmitočet
DC ~ 120kHz