ACS770ECB-200U-PSF-T
Číslo produktu DigiKey
620-ACS770ECB-200U-PSF-T-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS770ECB-200U-PSF-T
Popis
CURRENT SENSOR HE/OL 200A 5-CB
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu 200A 1 Kanál Hallův jev, Otevřená smyčka Jednosměrný 5-CB tvarované vodiče, PSF
Kategorie
Linearita
±1%
Mfr
Přesnost
±0,6%
Řada
Napájecí napětí
5V
Balení
Trubice
Doba odezvy
4,6µs
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Odebíraný proud (max)
15mA
Pro měření
AC/DC
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ snímače
Polarizace
Jednosměrný
Měřený proud
Způsob montáže
Počet kanálů
1
Pouzdro
5-CB tvarované vodiče, PSF
Výstup
Proporcionální, Napětí
Dodávaná velikost pouzdra
Modul 5-CB
Citlivost
20mV/A
Základní číslo produktu
Kmitočet
DC ~ 120kHz