ACS758ECB-200U-PFF-T
Číslo produktu DigiKey
620-1356-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS758ECB-200U-PFF-T
Popis
CURRENT SENSOR HE/OL 200A 5-CB
Podrobný popis
Snímač proudu 200A 1 Kanál Hallův jev, Otevřená smyčka Jednosměrný 5-CB tvarované vodiče, PFF
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ACS758ECB-200U-PFF-T Modely
Kategorie
Přesnost
±1,2%
Mfr
Napájecí napětí
3V ~ 5,5V
Odebíraný proud (max)
13,5mA
Pro měření
DC
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Polarizace
Jednosměrný
Citlivost
20mV/A
Pouzdro
5-CB tvarované vodiče, PFF
Kmitočet
DC ~ 120kHz
Linearita
±1%