ACS758ECB-200B-PSS-T
Číslo produktu DigiKey
620-1325-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS758ECB-200B-PSS-T
Popis
CURRENT SENSOR HE/OL 200A 5-CB
Podrobný popis
Snímač proudu 200A 1 Kanál Hallův jev, Otevřená smyčka Obousměrný 5-CB přímých vodičů, PSS
Kategorie
Přesnost
±1,2%
Mfr
Napájecí napětí
3V ~ 5,5V
Odebíraný proud (max)
13,5mA
Pro měření
AC/DC
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Polarizace
Obousměrný
Citlivost
10mV/A
Pouzdro
5-CB přímých vodičů, PSS
Kmitočet
DC ~ 120kHz
Linearita
±1%