ACS733KMATR-65AB-T
Číslo produktu DigiKey
620-ACS733KMATR-65AB-TTR-ND - Páska a cívka (TR)
620-ACS733KMATR-65AB-TCT-ND - Řezaná páska (CT)
620-ACS733KMATR-65AB-TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS733KMATR-65AB-T
Popis
CURRENT SENSOR HE 65A 16-SOIC
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu 65A 1 Kanál Hallův jev Obousměrný 16-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ACS733KMATR-65AB-T Modely
Kategorie
Přesnost
±2,5%
Mfr
Napájecí napětí
3,14V ~ 3,46V
Doba odezvy
0,3µs
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Odebíraný proud (max)
35mA
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Polarizace
Obousměrný
Citlivost
20,3mV/A
Pouzdro
16-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)
Kmitočet
100kHz
Linearita
±0,5%