ACS732KLATR-40AB-T
Číslo produktu DigiKey
620-1987-2-ND - Páska a cívka (TR)
620-1987-1-ND - Řezaná páska (CT)
620-1987-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS732KLATR-40AB-T
Popis
CURRENT SEN HE/DIFF 40A 16-SOIC
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu 40A 1 Kanál Hallův jev, Diferenciální Obousměrný 16-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)
Kategorie
Přesnost
±1,7%
Mfr
Napájecí napětí
4,75V ~ 5,25V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Doba odezvy
200ns
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Odebíraný proud (max)
35mA
Pro měření
AC/DC
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ snímače
Třída
Automobilový průmysl
Měřený proud
Kvalifikace
AEC-Q100
Počet kanálů
1
Polarizace
Obousměrný
Výstup
Proporcionální, Napětí
Způsob montáže
Citlivost
50mV/A
Pouzdro
16-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)
Kmitočet
1MHz
Dodávaná velikost pouzdra
16-SOIC
Linearita
±0,5%