ACS72981LLRATR-100B5
Číslo produktu DigiKey
620-ACS72981LLRATR-100B5TR-ND - Páska a cívka (TR)
620-ACS72981LLRATR-100B5CT-ND - Řezaná páska (CT)
620-ACS72981LLRATR-100B5DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS72981LLRATR-100B5
Popis
CURRENT SEN HE/DIFF 100A 7-PSOF
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu ±100A 1 Kanál Hallův jev, Diferenciální Obousměrný Modul 7-PowerSMD
Modely EDA/CAD
ACS72981LLRATR-100B5 Modely
Kategorie
Kmitočet
DC ~ 250kHz
Mfr
Linearita
±0,8%
Řada
Napájecí napětí
4,5V ~ 5,5V
Doba odezvy
1,8µs
Odebíraný proud (max)
14mA (typ.)
Pro měření
AC/DC
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Typ snímače
Polarizace
Obousměrný
Pouzdro
Modul 7-PowerSMD
Výstup
Proporcionální, Napětí
Dodávaná velikost pouzdra
7-PSOF
Citlivost
20mV/A