ACS72981LLRATR-050B3
Číslo produktu DigiKey
620-ACS72981LLRATR-050B3TR-ND - Páska a cívka (TR)
620-ACS72981LLRATR-050B3CT-ND - Řezaná páska (CT)
620-ACS72981LLRATR-050B3DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS72981LLRATR-050B3
Popis
CURRENT SENSOR HE 50A 7-PSOF
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu ±50A 1 Kanál Hallův jev Obousměrný Modul 7-PowerSMD
Modely EDA/CAD
ACS72981LLRATR-050B3 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Linearita
±0,8%
Mfr
Přesnost
±3,5%
Řada
Napájecí napětí
3V ~ 3,6V
Doba odezvy
1,8µs
Odebíraný proud (max)
14mA (typ.)
Pro měření
AC/DC
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Typ snímače
Třída
Automobilový průmysl
Měřený proud
Kvalifikace
AEC-Q100
Polarizace
Obousměrný
Citlivost
26,4mV/A
Pouzdro
Modul 7-PowerSMD
Kmitočet
DC ~ 250kHz