ACS725LLCTR-10AU-T
Číslo produktu DigiKey
620-1723-2-ND - Páska a cívka (TR)
620-1723-1-ND - Řezaná páska (CT)
620-1723-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS725LLCTR-10AU-T
Popis
CURRENT SEN HE/DIFF 10A 8-SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu 10A 1 Kanál Hallův jev, Diferenciální Jednosměrný 8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Kategorie
Přesnost
±0,9%
Mfr
Napájecí napětí
3V ~ 3,6V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Doba odezvy
4µs
Stav součásti
Aktivní
Odebíraný proud (max)
14mA
Pro měření
DC
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Typ snímače
Třída
Automobilový průmysl
Měřený proud
Kvalifikace
AEC-Q100
Počet kanálů
1
Polarizace
Jednosměrný
Výstup
Proporcionální, Napětí
Způsob montáže
Citlivost
264mV/A
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Kmitočet
DC ~ 120kHz
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Linearita
±1,5%