ACS724LLCTR-30AB-T
Číslo produktu DigiKey
620-1722-2-ND - Páska a cívka (TR)
620-1722-1-ND - Řezaná páska (CT)
620-1722-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS724LLCTR-30AB-T
Popis
CURRENT SENSOR HE/OL 30A 8-SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu ±30A 1 Kanál Hallův jev, Otevřená smyčka Obousměrný 8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Modely EDA/CAD
ACS724LLCTR-30AB-T Modely
Kategorie
Linearita
±1,5%
Mfr
Přesnost
±0,8%
Napájecí napětí
4,5V ~ 5,5V
Doba odezvy
4µs
Pro měření
AC/DC
Odebíraný proud (max)
14mA
Typ snímače
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Měřený proud
Polarizace
Obousměrný
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Citlivost
66mV/A
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Kmitočet
DC ~ 120kHz