ACS724LLCTR-2P5AB-T
Číslo produktu DigiKey
620-ACS724LLCTR-2P5AB-TTR-ND - Páska a cívka (TR)
620-ACS724LLCTR-2P5AB-TCT-ND - Řezaná páska (CT)
620-ACS724LLCTR-2P5AB-TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS724LLCTR-2P5AB-T
Popis
CURRENT SEN HE/OL 2.5A 8-SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu 1 Kanál Hallův jev, Otevřená smyčka Obousměrný 8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Modely EDA/CAD
ACS724LLCTR-2P5AB-T Modely
Kategorie
Přesnost
±6,5%
Mfr
Napájecí napětí
4,5V ~ 5,5V
Doba odezvy
4µs
Odebíraný proud (max)
14mA
Pro měření
AC/DC
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Typ snímače
Třída
Automobilový průmysl
Počet kanálů
1
Kvalifikace
AEC-Q100
Polarizace
Obousměrný
Citlivost
800mV/A
Způsob montáže
Kmitočet
DC ~ 120kHz
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Linearita
±1,5%