ACS723LLCTR-40AU-T
Číslo produktu DigiKey
620-1647-2-ND - Páska a cívka (TR)
620-1647-1-ND - Řezaná páska (CT)
620-1647-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS723LLCTR-40AU-T
Popis
CURRENT SENSOR HE/OL 40A 8-SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu 40A 1 Kanál Hallův jev, Otevřená smyčka Jednosměrný 8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Modely EDA/CAD
ACS723LLCTR-40AU-T Modely
Kategorie
Linearita
±1%
Mfr
Přesnost
±3%
Napájecí napětí
5V
Doba odezvy
5µs
Pro měření
DC
Odebíraný proud (max)
14mA
Typ snímače
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Měřený proud
Polarizace
Jednosměrný
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Citlivost
100mV/A
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Kmitočet
DC ~ 80kHz