ACS723LLCTR-10AB-T
Číslo produktu DigiKey
620-1642-2-ND - Páska a cívka (TR)
620-1642-1-ND - Řezaná páska (CT)
620-1642-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS723LLCTR-10AB-T
Popis
CURRENT SENSOR HE/OL 10A 8-SOIC
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu 10A 1 Kanál Hallův jev, Otevřená smyčka Obousměrný 8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Kategorie
Linearita
±1%
Mfr
Přesnost
±3%
Napájecí napětí
5V
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Doba odezvy
5µs
Pro měření
AC/DC
Odebíraný proud (max)
14mA
Typ snímače
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Měřený proud
Polarizace
Obousměrný
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Citlivost
200mv/A
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Kmitočet
DC ~ 80kHz