ACS722LLCTR-20AU-T
Číslo produktu DigiKey
620-1638-2-ND - Páska a cívka (TR)
620-1638-1-ND - Řezaná páska (CT)
620-1638-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS722LLCTR-20AU-T
Popis
CURRENT SENSOR HE/OL 20A 8-SOIC
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu 20A 1 Kanál Hallův jev, Otevřená smyčka Jednosměrný 8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Modely EDA/CAD
ACS722LLCTR-20AU-T Modely
Kategorie
Linearita
±1%
Mfr
Přesnost
±3%
Napájecí napětí
3V ~ 3,6V
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Doba odezvy
5µs
Pro měření
DC
Odebíraný proud (max)
12mA
Typ snímače
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Měřený proud
Polarizace
Jednosměrný
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Citlivost
132mV/A
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Kmitočet
DC ~ 80kHz