ACS722LLCTR-20AB-T
Číslo produktu DigiKey
620-1637-2-ND - Páska a cívka (TR)
620-1637-1-ND - Řezaná páska (CT)
620-1637-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS722LLCTR-20AB-T
Popis
CURRENT SENSOR HE/OL 20A 8-SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu 20A 1 Kanál Hallův jev, Otevřená smyčka Obousměrný 8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ACS722LLCTR-20AB-T Modely
Kategorie
Linearita
±1%
Mfr
Přesnost
±3%
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí
3V ~ 3,6V
Stav součásti
Aktivní
Doba odezvy
5µs
Pro měření
AC/DC
Odebíraný proud (max)
12mA
Typ snímače
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Měřený proud
Polarizace
Obousměrný
Počet kanálů
1
Způsob montáže
Výstup
Proporcionální, Napětí
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Citlivost
66mV/A
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Kmitočet
DC ~ 80kHz