ACS714ELCTR-30A-T
Číslo produktu DigiKey
620-1260-2-ND - Páska a cívka (TR)
620-1260-1-ND - Řezaná páska (CT)
620-1260-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS714ELCTR-30A-T
Popis
CURRENT SENSOR HE/OL 30A 8-SOIC
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu 30A 1 Kanál Hallův jev, Otevřená smyčka Obousměrný 8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Modely EDA/CAD
ACS714ELCTR-30A-T Modely
Kategorie
Linearita
±1,5%
Mfr
Přesnost
±1,5%
Napájecí napětí
5V
Pro měření
AC/DC
Odebíraný proud (max)
13mA
Typ snímače
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Měřený proud
Polarizace
Obousměrný
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Citlivost
66mV/A
Kmitočet
DC ~ 80kHz