Obrázek pro ACS71240KEXBLT-030B3 není k dispozici
ACS71240KEXBLT-030B3
Číslo produktu DigiKey
620-2049-2-ND - Páska a cívka (TR)
620-2049-1-ND - Řezaná páska (CT)
620-2049-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS71240KEXBLT-030B3
Popis
CURRENT SENSOR HE/OL 30A 12-QFN
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu 30A 1 Kanál Hallův jev, Otevřená smyčka Obousměrný 12-PowerWFQFN
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ACS71240KEXBLT-030B3 Modely
Kategorie
Přesnost
±6%
Mfr
Napájecí napětí
3V ~ 3,6V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Doba odezvy
4µs
Stav součásti
Aktivní
Odebíraný proud (max)
12mA
Pro měření
AC/DC
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ snímače
Třída
Automobilový průmysl
Měřený proud
Kvalifikace
AEC-Q100
Počet kanálů
1
Polarizace
Obousměrný
Výstup
Napětí
Způsob montáže
Citlivost
44mV/A
Pouzdro
12-PowerWFQFN
Kmitočet
120kHz
Dodávaná velikost pouzdra
12-QFN (3x3)
Linearita
±1%