ACS70331EESATR-2P5B3
Číslo produktu DigiKey
620-1889-2-ND - Páska a cívka (TR)
620-1889-1-ND - Řezaná páska (CT)
620-1889-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS70331EESATR-2P5B3
Popis
CURRENT SENSOR GMR 2.5A 12-QFN
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu 2,5A 1 Kanál GMR Obousměrný 12-PowerWFQFN
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ACS70331EESATR-2P5B3 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Linearita
±0,2%
Mfr
Přesnost
±2%
Řada
Napájecí napětí
3V ~ 4,5V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Doba odezvy
535ns
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Odebíraný proud (max)
6mA
Pro měření
AC
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ snímače
Polarizace
Obousměrný
Měřený proud
Způsob montáže
Počet kanálů
1
Pouzdro
12-PowerWFQFN
Výstup
Napětí
Dodávaná velikost pouzdra
12-QFN (3x3)
Citlivost
400mV/A
Základní číslo produktu
Kmitočet
DC ~ 1MHz